Pisaliśmy niedawno o niesamowitej kolejce po telefony Apple w NYC. W Polsce, sieci Orange oraz Plus walczą o to, kto wprowadzi iPhone jako pierwszy na rynek. Wszystkich maniaków zapraszamy do fanklubu iPhone.

A jak to wygląda w Twoim przypadku? Nigdy nie widziano Cię bez ukochanego iPhone? Twój wizerunek Apple-maniaka pozostanie aktualny nawet po śmierci.  Zwykle nie zajmujemy się trumnami, nawet po dużej ilości drinków, ale propozycje firmy Creative Coffins związane z naszym życiem po śmierci skłoniły nas do myślenia.

Jak wielu ludzi chciałoby zostać pochowanych w trumnie tego typu? Na pewno wszyscy Ci, którzy nie potrafią żyć bez swoich zestawów iPhone. Czy nie byłoby na miejscu zostać pochowanym w trumnie przypominającej pulpit Microsoft Vista, po serii niebieski ekranów, które doprowadziły nas do zawału serca? A może Ci, którzy stracili życie w grze konslowej zainteresowaliby się trumną wzorowaną na kontrolerze Super Nintendo? No i wreszcie, czemu nie pomyśleć o designie wzorowanym na kultowej GTA IV?

Przyznajemy, Creative Coffins nie mają w swojej stałej ofercie tych wytworów naszej wyobraźni. Gwarantują jednak, że spełnią wszystkie życzenia klienta - od najbardziej dostojnych po niepoważne czy zabawne. Zamieszczamy kilka obrazków prezentujących gamę możliwości. Która podoba się wam najbardziej? Na koniec sugerujemy dodanie niezbędnych punktów w testamencie.Dla tych maniaków iPhonowych po pierwsze zapraszamy do fanklubu iPhone (http://trendu.pl//fankluby/iphone/?mes=5). A jeżeli jeszcze to wam nie wystarcza to co powiecie na trumnę imitującą wasz ulubiony telefon.
W galerii poniżej są zdjęcia dla wszystkich dziwacznych maniaków, którzy nawet po śmierci nie chcieliby się rozstawać z waszymi gadżetami.