Praktycznie każdy z nas posiada odtwarzacz mp3. Bardzo często jest to gadżet bez którego się nie rozstajemy w naszym codziennym życiu. Zazwyczaj słuchawki dodane do odtwarzacza są słabej jakości. Nawet Apple idzie na łatwiznę i do iPoda dodaje najprostszy model z możliwych. Poniżej prezentujemy naszym zdaniem najciekawsze modele słuchawek, które przede wszystkim charakteryzują się świetną jakością dźwięku.

Słuchawki Koss
Produkty firmy Koss są naprawdę świetnej jakości.  Na dodatek są one bardzo wygodne. Najciekawszym modelem według mnie jest Koss Porta Pro. Są i dizajnerskie i wygodne. Idealne dla osób, które nie lubią słuchawek dousznych. Cena jak na sprzęt z dożywotnią gwarancją nie jest wygórowana. Kosztują około 125 złotych. Jeśli jednak preferujecie słuchawki douszne, to polecam model Koss Spark Plug. To co je wyróżnia to wysoka jakość dźwięku i ciekawy wygląd. Cena jest przystępna. Dostaniemy je już od 49 złotych w Saturnie.

Słuchawki AKG
AKG jest firmą specjalizującą się w produkcji słuchawek zamkniętych. Modelem niedrogim i godnym polecenia jest AKG K 414 P. Ich wielkim plusem jest fakt, że  możemy je złożyć i tym samym zajmują nam mniej miejsca w torbie. Cena niewygórowana za 149 złotych dostajemy naprawdę świetny sprzęt.

Philips Tapster
Idealny produkt dla wszystkich osób, które mają dosyć słuchawek przewodowych. Jest to zestaw bezprzewodowy. Dzięki technologii FullSound jakość dźwięku jest naprawdę wysoka. Jedyne co nas może zniechęcić to cena. W końcu za 700 złotych możemy kupić niezłej jakości odtwarzacz mp3.

Sony DR-BT160AS
Kolejne bezprzewodowe słuchawki, które są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich aktywnych osób. Ergonomiczny kształt oraz brak okablowania sprawiają, że wygodnie możemy ćwiczyć czy tez jeździć na rolkach. 430 złotych wydaje się atrakcyjniejsze od ceny słuchawek Philipsa. Jednakże ja bym się raczej skusiła na Tapstery, bo mają ciekawe funkcje i design.

Osobiście uważam, że słuchawki powinny być naszym wyborem. Każdy woli coś innego. Dlatego najlepiej wybrać taki model w którym będziemy dobrze się czuć. Obecnie na pewno ciekawe są wszystkie modele bezprzewodowe. W końcu wolność od kabli jest szczególnie przydatna podczas uprawiania sportów. Wybór należy do Was!