Jibo jest produktem, który ma zrewolucjonizować modę podróżniczą. Nie tylko walizka ma ciekawy design ale również możliwość dostosowania kolorystyki do naszego ubioru. W środku są przygotowane specjalne dodatkowe akcesoria, które mają ułatwić nam organizacje pakowanych rzeczy. Jedynym punktem na którym się zastanawiam jest fakt iż bagaż  choć jest reklamowany jako funkcjonalny tak naprawdę nie jest do końca skuteczny.
Bagaż swą wielkością nie nadaje się do dłuższych podróży a akcesoria umieszczone w środku w celu lepszej organizacji naszych rzeczy ograniczają przestrzeń a tym samym wpływają na mniejszą pakowność.

Uważam, że produkt ten powinien być bardziej reklamowany jako ciekawa alternatywa bagażu podręcznego, w którym zamiast bałaganu mamy wszystko poukładane a dzięki dodatkowym akcesoriom mamy szybki dostęp do poszczególnych rzeczy. Jibo jest ciekawą propozycją dla osób podróżujących często na krótkich dystansach oraz nie na dłuższy czas niż 48h, gdyż na pewno nie zmieści nam się więcej rzeczy do tej walizki niż na dwa dni chociaż i tak zastanawiam się czy jako trendseterzy nie powinniśmy traktować tego produktu jako gadgetu a nie prawdziwej walizki podróżniczej.