Polecamy designerski kubek dla maniaków kawy, ze specjalną dedykacją dla fanów LEGO. Jeżeli lubisz delektować się gorącą kawą, możesz sam zbudować kubek z LEGO. Wystarczy, że wymyślisz kształt i wzór, i do roboty, klocki do zabawy przekształcą się w kunsztowny przedmiot użytku codziennego, ba, jaki niezwykły przedmiot. Niejeden miłośnik kultowych klocków pozazdrości ci tak pojechanego gadżetu.

Klocki zostały wykonane ze specjalnego tworzywa sztucznego, pokrytego odpowiednią powłoką, które nie przepuszcza wody, jak również ciepła. Kubek z LEGO lepiej jest myć ręcznie oraz nie wkładać w żadnym wypadku do kuchenki mikrofalowej.

Kubek z LEGO może posiadać dogodną funkcję, a mianowicie poruszać się. Wystarczy zamontować kółka i wprawić kubek w ruch. Niezły pomysł na podryw i wysłanie kubka do interesującej nas dziewczyny czy chłopaka z prośbą o dolewkę. Kubek można też zintegrować z robotem Mindstorms, który poda nam kawę, zaś naciśnięcie przycisku, pozwoli wypić ulubiony napój niemal jak automat. Natomiast dla LEGO maniaków taki kubek to doskonała okazja do zabawy nawet w pracy, przecież trzeba zbudować najpierw kubek, żeby wypić kawkę do śniadania czy lunchu.

Kubek z klocków LEGO kosztuje 19,99 dolarów. Gadżet zdecydowanie na IN. Rekomendujemy.