Kochasz bilard. I kochasz Mustangi. A twoja żona właśnie Cię opuścił. Idealny moment, by zamienić swój dom w raj. Pomoże ci w tym firma z Florydy, która w kooperacji ze znaną marką Ford przywróciła do życia Mustanga z 1965 roku w trochę nietypowej formie. Powstał designerski stół bilardowy przypominający kształtem kultowy samochód.
Ford Mustang Pool Table faktycznie został skrócony w porównaniu do swojego prototypu. Przednie i tylne szerokości zostały zachowane, jak również światła, zderzaki, aluminiowe felgi i opony. Możemy posiadać w domu klasyczny samochód,  w dodatku użyteczny. Przy odrobinie dobrej woli i podłączeniu do gniazdka elektrycznego, nasz model zaświeci się wszystkimi swoimi reflektorami.
Wymiary stołu bilardowego to 119 x 71 x 35 cm (dł., szer., wys.). Możemy zamówić naszego Mustanga w jednym z kolorów fabrycznych oferowanych w oryginalnych modelach z 1965. Stół bilardowy Mustang jest już dostępny w sprzedaży za 9.990 dolarów. Zachęcamy wszystkich panów do zakupu, nie tylko singli, bowiem taki gadżet przypadnie również do gustu niejednej kobiecie.