Z internetu ludzkość korzysta już od ponad 9 tys. dni. Tak jak trudno wyobrazić sobie codzienność bez surfowania w sieci, podobnie trudno obyć się bez lodówki. Lubisz być na bieżąco i mieć pod kontrolą AGD w swoim domu? Wybierz chłodziarko-zamrażarkę z technologią Candy simplyFi dopasowaną do Twoich potrzeb, która tak jak Ty zawsze będzie on-line.

Włoska robota, czyli lodówka, która jest piękna i użyteczna

W życiu – podobnie jak w kuchni – dobry wygląd obok bogatego wnętrza odgrywa istotną rolę. Na szczęście ze stylową i nowoczesną lodówką KRIÓ Suite SimplyFi nie musisz iść na żaden kompromis. Oprócz systemu No Frost Bio, który zapobiega osadzaniu się szronu na ściankach wewnątrz lodówki i pozwala dłużej zachować świeżość żywności, chłodziarko-zamrażarka oferuje zaawansowane funkcje chłodzenia i niespotykaną dotąd w lodówkach technologię komunikacji simplyFi.

SimplyFi, czyli jak rozmawiać z lodówką?

Podobno zwierzęta raz w roku mówią ludzkim głosem. A co z urządzeniami, którymi otaczasz się na co dzień? Lodówka, pralka, piekarnik, płyta grzewcza czy nawet okap mogą komunikować się z Tobą przez całą dobę bez względu na miejsce, w jakim się znajdziesz. Wystarczy, że połączysz się z Wi-Fi i pobierzesz bezpłatną aplikację Candy simplyFi.

Supermoc w zasięgu ręki

Wracasz do domu i przypomniałeś sobie, że nie schłodziłeś napojów na kolację, a znajomi będą lada chwila? A może jesteś po zakupach i wieziesz ze sobą dużo produktów do zamrożenia? Włącz przez telefon funkcję Super Mrożenie i zdalnie zwiększ stopień mrożenia Twojej lodówki. Obawiasz się, że zapomnisz wyjąć butelkę ulubionego alkoholu z zamrażarki? Bez obaw. Opcja Smart Cool będzie pamiętać o tym za Ciebie.

Lodówka prawdę Ci powie

Gdziekolwiek się znajdziesz, wystarczy, że skorzystasz z Info System i o każdej porze dnia lub nocy będziesz znać temperaturę swojej lodówki dzięki alertom na Twoim telefonie lub tablecie. A w razie wątpliwości – otrzymasz praktyczne porady i sugestie.

Podejdź do tego na chłodno

Bezpieczeństwo najmłodszych domowników zapewnisz dzięki blokadzie rodzicielskiej, którą możesz uruchomić zdalnie.

Sprawdź całą linię urządzeń Candy z technologią simplyFi i bądź zawsze w kontakcie ze swoim domem.