Tym razem prezentujemy gratkę dla fanów designerskich gadżetów. To niezwykle cienkie słuchawki Maxime Loiseau.
Technologia super cienkich słuchawek wynika z miniaturyzacji komponentów. Słuchawki zostały zaprezentowane dla ENSCI na wystawie New York design week 2015. Maxime Loiseau jest głównym pomysłodawcą technologi.

Produkcja części, została uproszczona. Układy elektroniczne są drukowane, tworzywa sztuczne są natomiast spawane, a nie łączone z kilku komponentów.

Kształt otrzymano poprzez technikę wytłaczania. To proces zbliżony do systemu druku offsetowego. Same głośniki o grubości około 1 mm wytwarzają dźwięk jak w zwykłych słuchawkach, przy czym każda słuchawka składa się z 8 prostych elementów podczas gdy standardowe słuchawki maja ich 50.

Słuchawki wyposażono w technologię Bluetooth. Gadżet zawiera wbudowaną baterią, która jest ładowana przez panel solarny.
To słuchawki dla melomanów i zwolenników wyrafinowanego wzornictwa.

Urządzenie oferuje pełną gamę doznań dźwiękowych, łącznie z systemem surround i wibracją opartą na układzie piezoelektrycznym.
Sprytny, innowacyjny pomysł na to, aby przenieść słuchawki w XXI wiek. Unikalny design, miniaturyzacja, nowe technologie produkcje i solarne źródło energii. Totalna rekomendacja trendu.pl