Redakcja trendu.pl z zapartym tchem oglądała występ guru nowych technologii Steva Jobsa, prezentującego nowe produkty firmy z logo Jabłka na targach MacWorldExpo 2008. Najbardziej znany fruktarianin na świecie, popijając dziwny napój, dokonał przeglądu sukcesów i nowości kultowej firmy.


Foto: Steve Jobs na targach MACWorld EXPO 2008

Jak zwykle poraził nas spójny design. Największą nowością okazał się najmniejszy notebook świata MacBook Air. Niezwykłe rozmiary, touchpad z funkcjonalnościami podobnymi do iPhone i podświetlana klawiatura tworzą niezwykle intrygującą całość.

Foto: Hit 2008 od Apple - MACBook AIR

Firma nie zrażona porażką kontynuuje lansowanie swojej cyfrowej telewizji AppleTV. Imponuje skala współpracy z czołowymi firmami medialnymi. Bogactwo contentu i funkcjonalność mają przyczynić się do ostatecznego sukcesu pomysłu.

Foto: Nowa odsłona Apple TV - teraz można wypożyczać od Apple filmy on-line

Co jeszcze? Jobs chwalił się ogromnym sukcesem sprzedażowym telefonów iPhone. Podziwiał całą linię notebooków i komputerów serii Mac. Jobs nie zapomniał wspomnieć o niezwykle udanym systemie operacyjnym Leopard.

Foto: Leopard - najnowszy system operacyjny ze stajni Apple

Mówił także o nowej serii iMaców i produkcie, który przyczynił się do ekspansji firmy - iPodzie, którego funkcjonalności przypominają coraz bardziej bliźniaczo podobnego iPhone.

Foto: mini IPod - znakomite wyniki sprzedaży

Jak zwykle mnóstwo innowacyjnych pomysłów, ciekawych produktów i niezwykła charyzma założyciela firmy. Polecamy film z prezentacji. Warto inspirować się najlepszymi.

 

Video: Steve Jobs na targach MACWorld Expo