Obecne na rynku jest dostępnych bardzo wiele różnorodnych odtwarzaczy mp3. Wiele osób twierdzi, że najlepszym z nich jest iPod Touch. Jednak posiada on jeden mankament- jest naprawdę sporych rozmiarów. Dlatego dzisiaj prezentujemy naszym zdaniem najlepsze małe odtwarzacza mp3, które nie tylko zapewniają nam wysoką jakość, ale również ciekawy design.

Ciekawą propozycją jest Sony Walkman W. To co go wyróżnia to design oraz fakt, iż odtwarzacz umieszczono w słuchawkach. Idealnie nadaje się dla wszystkich miłośników sportów.  Duży minus to brak wyświetlacza, na którym możemy zobaczyć naszą muzyczną bibliotekę. Cena jak na takie cudo niewygórowana 320 złotych.

Jeśli jesteście fanami firmy Apple to może Was zaskoczyć nowy iPod Shuffle. Minimalistyczny design sprawia, że będzie pasować do każdej osoby. Mniejszy rozmiar osiągnięto dzięki specjalnemu pilotowi umieszczonemu na kablu od słuchawek. To właśnie z a jego pomocą sterujemy odtwarzaczem.  Problem braku wyświetlacza rozwiązano za pomocą głosu. Lektor podaje nam nazwę i wykonawcę utworu.    379 złotych jak za takie cacko to niedużo. Tym bardziej, że jest bardzo designerskie.

Jeśli jesteście wielbicielami Disneya to koniecznie musicie nabyć iRivier Mplayer. Ten odtwarzacz jest w kształcie głowy myszki Miki. Dostępny w różnych kolorach spodoba się zarówno dorosłemu jak i dziecku. Minusem jest brak wyświetlacza i mała pamięć( tylko 1gb).  Koszt takiego gadżetu to około 120 złotych.
Creative Zen Stone Plus prezentuje się najlepiej spośród pozostałej trójki. Jest nie tylko mały i kolorowy, ale przede wszystkim posiada wyświetlacz. Jak większość odtwarzaczy Creative słuchawki są dobrej jakości. Cena nie jest wygórowana. W końcu za dobrej klasy odtwarzacz zapłacimy jedynie 180 złotych.

Myślę, że odtwarzaczem idealnym jest Creative. Przede wszystkim jest malutki i kolorowy i na dodatek posiada ekran. Z drugiej strony iPod Shuffle jest dosyć innowacyjny. Jednak ostateczny wybór należy do Was!