Nintendo to najbardziej kultowy producent gier video na świecie. Po dziś dzień nie rozumiem, dlaczego firma nie jest obecna w Polsce. Rzesza fanów przygód Mario jest na tyle liczna, że miejsce na rynku z całą pewnością się znajdzie. Kwestia promocji i dystrybucji.

Co więcej, gry kultowego japońskiego producenta są przyjazne dla dzieci i atrakcyjne dla płci pięknej. A podobno to segment gier dla dziewcząt i kobiet jest tym najbardziej rozwojowym.

Nowa produkcja Nintendo to kolejna seria samochodowych wyścigów Mario Mart. Miodna, bajkowa estetyka i wyraziste postaci znane z innych produkcji Mario tym razem ścigają się nowymi samochodami. Do grona opcji doszły modele klasycznych i nowych Mercedesów.

Współpraca japońskich ekspertów od gier i niemieckich inżynierów zaowocowała syntezą najbardziej kultowych postaci gier komputerowych i firmy, która stanowi symbol oraz pozostaje esencją motoryzacji.

Gra przeznaczona dla szczęśliwych posiadaczy konsoli Wii U będzie dostępna już 27 sierpnia.

W tym dniu mijają 22 lata od premiery pierwszego Super Mario Kart. Nowa edycja gry wyścigowej pozwala korzystać z takich modeli marki Mercedes-Benz jak: W125 F1 z 1937 roku,  roadstera 300 SL z 1950 roku i współczesnego modelu GLA w wersji Cabrio.

Premiera gry łączy się z turniejem "Mercedes Cup", w którym gracze z całego świata będą rywalizować w najnowszej produkcji Nintendo.

Gra, która zabierze nam wszystkie jesienne wieczory. Nie możemy się doczekać. Nintendo to styl życia i religia dla graczy, którzy czują specyficzny klimat japońskich gier. Rekomendacja trendu.pl