Biały puch od kilku tygodni daje ostro popalić całej Polsce. Takiej zimy już niemieliśmy od lat. Jeżeli ktoś narzekał na brak śnigu, teraz może się nim rozkoszować jeszcze przez długi czas. Taka pogoda niewątpliwe ma swoje pozytywne strony i głównie kojarzy się z kuligami, sankami oraz ze sportami zimowymi. Na pewno wiele z Nas było, jest lub będzie na nartach. Jeżeli lubicie luksusowe marki i szybką jazdę proponujemy narty Chanel dla niej, oraz Aston Marton dla niego.
Chanel, znana z produkcji między innymi eleganckich kostiumów, luksusowych torebek i kosmetyków firma ma już w swojej ofercie sprzęt zimowy. Narty Chanel są wykonane z drewna, ale pokryte pikowaną skórą. Na czarnych nartach widnieje białe logo marki. Cena nart to ponad 8.000 złotych.
Dla panów Aston Martin ma w swojej ofercie eleganckie, minimalistyczne narty w białym kolorze ozdobione delikatnymi wzorkami. Wykonane zostały z aluminium i włókna węglowego. Będą one również dostępne w kolorystyce srebra, oraz jasnej zieleni.
Narty te są idealne dla osób lubiące sporty oraz luksusowe marki. Victoria Bekcham ma już narty Chanel, czy teraz David poleci do salonów Astona Martina?

Co sądzicie o nartach od luksusowych marek?