Biura są wypełnione pracownikami, którzy energię do życia i inspiracje czerpią nad filiżanką kawy ze służbowego ekspresu. W przerwie od pracy uciekamy chociaż na 5 minut do sklepu tuż za rogiem w poszukiwaniu odpoczynku i kawy 3w1 do zalania wrzątkiem. Zawsze pozostaje jeszcze przeciśnięcie się przez tłumy w pokoju socjalnym i wyczekanie swojej kolejki przy ekspresie. Po obowiązkowym łyku aromatycznego napoju jesteśmy gotowi dalej zmagać się z biurową rzeczywistością i powierzonymi nam zadaniami.

Zdobycie potrzebnej dawki kofeiny nie musi być wcale takie czasochłonne i męczące – Wacaco wychodzi naprzeciw wszystkim, którzy mają dość ganiania po kawę do kawiarni. Firma zaprezentowała swój najnowszy projekt – Minipresso, urządzenie wielkości kubka, które umożliwia szybkie przygotowanie wymarzonej kawy.

W Minipresso kusi przede wszystkim prosta budowa i intuicyjne użytkowanie – urządzenie nie potrzebuje wkładów N2O, sprężonego powietrza ani nawet prądu do funkcjonowania. Kawę przygotujemy w nim wyłącznie z pomocą własnych rąk. Konstrukcja małego ekspresu opiera się na kilku pompach i półautomatycznym tłoku. Dzięki nim możemy cieszyć się pysznym, wymarzonym espresso.