Volta V to modny gadżet, który z dumą postawisz na swoim biurku, a nie będziesz upychał gdzieś pod nim. Drewniany pecet wygląda designersko i ucieszy oczy niejednego wymagającego estety. Technologia jednak rozwija się z szybkością co najmniej błyskawicy i często jest tak, że reklamowane produkty elektroniczne są przepiękne, ale niefunkcjonalne i służą do jednorazowego użytku.Volta PC burzy te schematy.

Drewniany sprzęt nie tylko wygląda designersko, ale został przede wszystkim zaprojektowany tak, by można było go w prosty sposób rozłożyć na części i zmodernizować. Modułowa konstrukcja odbiega od standardowych tego typu produktów, jakie znajdziemy na rynku. Użytkownicy skarżą się, że nie są w stanie sami wymienić części w takich komputerach i stają się one przestarzałe w krótkim czasie.

Dlatego zanim zaczniesz szukać spersonalizowanego, oryginalnego komputera, weź pod uwagę nie tylko jego walory wizualne, ale przede wszystkim funkcjonalność, zwłaszcza jeżeli nie jesteś hardcorowym graczem czy maniakiem komputerów.