CES w Las Vegas to najważniejsza impreza fanów nowych technologii. Prestiżowe targi wyznaczają trendy na kolejne sezony i określają, które urządzenia i gadżety królują na rynku.

Hitem tegorocznej edycji okazała się dość niepozorna konsola Razer. Urządzenie jest w istocie solidnym komputerem. Pozwala na integrację graczy korzystających z różnych platform.

Dzięki FORGE TV możemy cieszyć się grami z konsoli Android czy naszego domowego PC na ekranie telewizora.

Pad konsoli możemy podłączyć do smartfona, tak aby osiągnąć kolejny poziom dostępności gier.

Część graczy może siedzieć przed ekranem PC, część grać na komórce, a reszta bawić się na domowym telewizorze. Dostępność i miodność gier nie ustępuje tytułom z Playstation czy XBOX. Ceny gier pozostają na symbolicznym poziomie.

Możliwości wykorzystania Razer FORGE TV są szerokie. W istocie to pełnoprawny komputer, który oferuje czterordzeniowy procesor i 16 GB pamięci. Do tego świetnie działające wifi i integracja z popularnymi telefonami czy Steamem, które powodują, że Razer staje się najciekawszą alternatywą dla konsol dostępną na rynku.

Zachęcamy do obejrzenia video. Film uświadamia nam, jakie możliwości drzemią w Razer FORGE TV. Gadżet roku również zdaniem redakcji trendu.pl. Gdy otrzymamy pierwszy egzemplarz do testów, podzielimy się opiniami.

Video: