Prezentujemy kolejną wersję gry Rock Band 4. To efekt prac studia Harmonix, który jest znakomitą okazji do integracji ze znajomymi. W grze wcielamy się w jednego z członków zespołu muzycznego. Podczas rozgrywki prezentujemy swoje umiejętności wokalne lub instrumentalne. Cel rozgrywki to odtworzenie utworu, które powinno być zgodne z oryginałem. Imponuje bogata biblioteka utworów, które zawarto w tytule. W czwartej części pojawiają się nowe brzmiania i gadżety muzyczne. Co ciekawe tytuł umożliwia import instrumentów muzycznych z poprzednich wersji.

Wybieramy spośród kilku trybów gry. Im wyższy poziom, tym większa ilość przycisków i tempo. Jakość wykonania można poprawić poprzez kontakt wzrokowy z zespołem. Jesteśmy nagradzani za harmonijną współpracę z pozostałymi instrumentalistami.

Najnowsza edycja Rock Band to poprawione walory graficzne, większy realizm i świetne reakcje publiczności. Tytuł jest dostępny na Xbox One i Playstation 4. Cena to 649 PLN. Gra jest dostępna w zestawie z gitarą, perkusją i mikrofonem. Rekomendacja trendu.pl