Dave Hakken to designer, który zaproponował innowacyjny smartwatch, oferujący niespotykaną na rynku możliwość customizacji. Designerski i szyty na miarę inteligentny zegarek ma szansę stać się gadżetem roku.

Moda na unikalne produkty czy ubrania na dobre wkrada się pod strzechy. Nie chcemy już epatować markowymi produktami Apple czy Louis Vuitton. Pragniemy wyróżniać się unikalnymi towarami dostosowanymi do naszych potrzeb i stylu życia oraz osobowości.

Modularny, oferujący możliwość personalizacji SmartWatch zaprezentowano podczas kluczowych dla rozwoju rynku gadżetów i nowych technologii targów CES 2015 w Las Vegas.

Projektant zaprezentował póki co prototypy i makiety. Produkcyjna wersja urządzenia ma szansę wyznaczać trendy na kolejne lata.

Gadżet ma być wyposażony w ekran e-ink lub LCD. Możemy go rozwijać o moduły GPS, aparatu fotograficznego, baterii czy skanera linii papilarnych. Opcjonalnie na rynek ma trafić również moduł fitness, który pozwala śledzić naszą kondycją i efekty treningów.

SmartWatch ma współpracować zarówno z systemem Android, jak również Windows Phone. Nowe moduły mają trafiać na rynek wraz z pojawianiem się nowych potrzeb i rozwiązań. Projekt rozwijany na KickStarterze wzbudził zainteresowanie kilku firm. Ze StartUpu ma szansę powstać realna firma i urządzenie, które będzie najmodniejszym gadżetem na rękę. Świetna idea, znakomity design i wizja biznesowa. Rekomendacja trendu.pl