Apple i jego produkty uchodzą za oryginalne i dobrej jakości. Marka jak tylko może dba o swój PR. Kilka dni temu w Nowym Jorku przy Fifth Avenue stanął całkowicie szklany sześcian ze srebrnym jabłuszkiem w środku. Jednak to pikuś w porównaniu do tego co dostaniemy w mieszczącego się w podziemiach najbardziej niezwykłego na świecie sklepu Apple Store.

iPod Apple zrewolocjonizował świat muzyki od kiedy pojawił się na rynku w 2001 roku. Cały czas jest jednym z najlepiej sprzedających się gadżetów. Najnowszą zabawką na liście z rodziny iPodów jest największy na świecie głosnik o nazwie „Wall od Sound”, czyli w wolnym tłumaczeniu „ściana dzwięku”. Gadżet w porównaniu ze swymi kolegami jest całkiem spory, ponieważ waży aż 102 kilogramy i ma prawie metr wysokości.
Wall of Sound jest całkowiecie ręcznie zrobiony w formie ściany, zrobiony jest z 28 indywidualnych głośników. Cena do wielkości oczywiście musi być odpowiednia i wynosi $4,500.
Jednak to nie przestraszyło klinetów, bowiem projektant nie nadąża z produkcją głośników, które sprzedają się jak świeże bułeczki.