Każdy z nas pamięta czasy kiedy klocki LEGO stanowiły towar deficytowy a marzenia o nich w zatrważająco szybkim tempie przeradzały się w mrzonki. Szczęśliwcem okazywał być się ten który w tajemniczy i niezrozumiały dla nikogo sposób stawał się w ich posiadaniu.

Dziś klocki LEGO dostępne są na wyciągnięcie ręki.

Kupisz je w przydrożnym kiosku, supermarkecie a nawet na stacji benzynowej.

Jednak zestawy stworzone dla prawdziwych koneserów znajdziesz w wyselekcjonowanych sklepach które kładą duży nacisk na unikatowe serie i możliwość zakupu części LEGO na sztuki.

Trendu.pl jako jeden z wielu fanów LEGO wyruszył na poszukiwanie i wybrał najlepszy.

Bricker.pl jako jeden z wielu nielicznych sklepów sprzedających produkty LEGO umożliwia zakup najbardziej wyszukanych kolekcji. Oferuje zestawy z wyższej pułki stworzone na miarę najbardziej wymagających klientów.

Profesjonalne podejście i innowacyjne spojrzenie to cechy wyróżniające dystrybutora LEGO spośród konkurencji.

Bricker to sklep internetowy natomiast właściciele postanowili wyjść na przeciw miłośnikom klocków i otworzyli profesjonalny salon LEGO.

Znajdziecie w nim makietę miasta zrobioną z klocków marki LEGO zachwycającą swymi rozmiarami ( 5m na 2 m).Kolejka która porusza się wokół miasta, nadając tym samym  niesamowity efekt całej konstrukcji.

W salonie zobaczycie również całe mnóstwo złożonych zestawów stojących w gablotkach (bolidy F1, koparki, dźwigi z Technic, zestawy Star Wars, Tajmahal zestaw z prawie 6000 klocków, Falcon Millenium statek hana Solo z Gwiezdnych wojen największy zestaw prawie 90 cm).

W salonie znajdzie się także kącik dla najmłodszych fanów LEGO do zabawy klockami.

Z racji dużego zainteresowania Polaków tematyka klocków LEGO właściciele salonu mają w planach otwarcie następnych sklepów na Saskiej Kempie i Ursynowie.

Klocki LEGO a raczej to co można z nich ułożyć rozwijają wyobraźnie zarówno dzieci jak i osób dorosłych. Możliwość spędzenia czasu na konstruowaniu statków, zamków z własnym dzieckiem zacieśnia relacje ale i nie tylko...

Bawiąc się ze swoją pociechą wzbudzasz w niej zaufanie, stanowisz dla niej  oparcie a w przyszłości kto wie może i znajdziesz się w gronie jej najlepszych przyjaciół. Zatem zabawa w konstruowanie rozmaitych tworów waszej wyobraźni przynosi niewyobrażalne korzyści.

A niewielka inwestycja w ten obszar zainteresowań zwróci się w dwójnasób niczym zyski z dobrze oprocentowanej lokaty.

Trendu.pl poleca fanom LEGO sklep www.bricker.pl i zaprasza do odwiedzin Salonu znajdującego się na Mokotowie przy ulicy Bukowińskiej 26 c.