We współczesnym świecie zegarek stał się czymś więcej niż tylko przedmiotem, który wskazuje czas – to dość powszechna opinia. Dla wielu, będąc wyznacznikiem prestiżu, jest także ważnym elementem stroju. Dlatego tak istotne są jego walory zewnętrzne, które decydują o stylu i atrakcyjności zegarka.

Pośród producentów, którzy podejmują z sukcesem wysiłek tworzenia nowych wzorów we współczesnym zegarmistrzostwie, na pewno warto wymienić szwajcarską firmę Rama Watch S.A., produkującą zegarki marki RSW. Dzięki blisko stuletniemu doświadczeniu w branży, temu dynamicznemu zespołowi z La Neuveville, udało się wypracować własny, nowatorski styl, zapewniając sobie tym samym prestiż i międzynarodowe uznanie.

Zegarki RSW charakteryzuje nie tylko unikatowy design. Są okazałym dodatkiem, odzwierciedlającym zarazem osobowość właściciela. Dobrym przykładem na poparcie tej tezy jest damska kolekcja Lady Liberty, pełna wdzięku i delikatności. Doskonale podkreśla kobiecą naturę, ciesząc się od lat niesłabnącym powodzeniem wśród klientek na całym świecie. Zegarki Lady Liberty wykonane są z wypolerowanej stali. Koperta o cylindrycznym kształcie obraca się wokół własnej osi, nieustannie zmieniając swoje położenie, symbolizując wolność. Wszystkie zegarki tej opatentowanej kolekcji są dekorowane kamieniami szlachetnymi, których ilość zależna jest od modelu. To prawdziwe, miniaturowe dzieła sztuki, zaprojektowane w celu adoracji kobiecej dłoni… A któraż z pań tego nie pragnie ?

Warto dodać, że od niedawna zegarki tej marki są już obecne w Polsce. Wiele niepowtarzalnych kolekcji RSW, również dla panów, jest dostępnych w warszawskich Złotych Tarasach, w salonie „odCzasu doCzasu” oraz za pośrednictwem sklepu internetowego www.sklep.sollers-distribution.pl