Firma Tracer poszerzyła ofertę głośników o dwa nowe modele: Soundbar i Staccato. Tracer Soundbar zostały zaprojektowane tak, aby można je było umieścić pod monitorem, dzięki czemu zajmują minimalną ilość miejsca na biurku. Z kolei Tracer Staccato, to zestaw głośników 2+1 oferujący znakomitą jakość dźwięku w przystępnej cenie.

Głośniki Tracer Soundbar to propozycja dla osób nie dysponujących zbyt dużą ilością miejsca na biurku, które szukają czegoś więcej niż wbudowane w monitory głośniczki. Dzięki innowacyjnej obudowie, bez problemu zmieszczą pod większością monitorów, a nowoczesny design sprawia, że doskonale wpasowują się w aktualne trendy stanowiąc ozdobę każdego biurka.
Moc muzyczna głośników wynosi 20W, co zapewnia odpowiedni poziom natężenia dźwięku dla niedużego pokoju lub biura. Zakres przenoszenia dźwięku od 25 HZ do 18kHz pozwala zwiększyć komfort w słuchaniu muzyki lub radia.

Specyfikacja techniczna:
Moc PMPO zestawu
800 W
Moc RMS zestawu
20 W
Pasmo przenoszenia
25 Hz - 18 kHz
Regulacja
Głośności
Wyjście słuchawkowe
Tak
Okres gwarancji
24 miesiące
Waga (w kg)
3,6Zestaw głośników 2+1 Tracer Staccato zapewnia stereofoniczny dźwięk jakości Hi-Fi podczas odtwarzania muzyki z komputera PC. Zaawansowana konstrukcja głośników satelitarnych pozwala na uzyskanie ciepłego i naturalnego brzmienia. Mocny głośnik niskotonowy, z łagodnie wyprofilowanym otworem rezonansowym i regulacją natężenia, zapewnia dynamiczne basy.
Rzeczywista moc muzyczna zestawu wynosi 25W, co daje gwarancję dźwięku o dobrym natężeniu. Na uwagę zasługuje także szerokie pasmo przenoszenia dźwięku od 20Hz do 20KHz, które występuje zwykle w modelach z wyższego przedziału cenowego. 
Tracer Staccato 2+1 charakteryzuje nowoczesny wygląd, który sprawia, że jest idealnym uzupełnieniem zarówno dla komputerów stacjonarnych, jak i przenośnych.

Specyfikacja techniczna:
Moc PMPO zestawu
900 W
Moc RMS zestawu
25 W
Pasmo przenoszenia
20Hz - 20 kHz
Regulacja
głośności, tonów niskich
Wyjście słuchawkowe
Nie
Tworzywo wykonania subwoofer'a
Tworzywo sztuczne
Tworzywo wykonania satelitów
Tworzywo sztuczne
Okres gwarancji
24 miesiące
Waga (w kg)
2,7


Oba modele pojawią się w sprzedaży 15 października.
Ceny:
Soundbar - 129 zł.
Staccato - 99 zł.

Więcej informacji na stronie: www.tracer.pl