W tym tygodniu mamy dla Ciebie różne zabawne gry w różnych kategoriach: gry platformowe, gry logiczne i łamigłówki. Przyjrzyjmy im się z bliska!

Zacznijmy od platformówek. Acid Bunny jest wymagającą i oryginalną grą. Acid Bunny, główna postać, urodził się pomiędzy uzależnionym rodzeństwem: matka jest narkomanką i jej potomstwo jest już uzależnione od urodzenia. Jako że Acid Bunny jest karłem jest on odrzucony, ale jest to również jego zbawienie: nie pije toksycznego mleka matki i unika dzięki temu przyszłości pełnej uzależnienia i nędzy. A przynajmniej próbuje gdyż od czasu do czasu miewa przebłyski z przeszłości i halucynacje. W tych momentach nie jest w ogóle świadomy tego, co robi, i przypadkowo rozrywa przyjaciela, Misia, na kawałki. Igły i nici mogą przynieść ulgę. Będzie musiał je najpierw znaleźć, ale i jego uzależnieni bracia i siostry nadal są wszędzie, starając się uprzykrzyć mu życie. Wskakuj na nich lub obrzucaj ich marchewkami aby ich wyeliminować. Zbieraj serca: są to dodatkowe życia i mogą one być bardzo przydatne w tym wrogim świecie.

Komiksy Cody jest kolejną grą platformową. Cody jest wielkim fanem komiksów! Ma ich pełne pudło i obchodzi się z nimi bardzo ostrożnie. Aż do pewnej nocy, kiedy to jego kolekcja została skradziona przez włamywaczy! Udając się w pogoń za złodziejami odnajduje komiksy przez nich zgubione. Musi być ich więcej więc pomóż Cody’emu odzyskać je wszystkie. Gdy tylko Cody zbierze wszystkie komiksy na danym poziomie przemienia się w super bohatera mogącego pokonać włamywacza. Tylko w ten sposób będzie on mógł dostać się na kolejny poziom.

W grze logicznej Siła Słów biegasz w świecie pełnym liter i słów, przeskakując nad nimi lub przesuwając je naprzód gdy musisz przejść dalej. Zwracaj uwagę na znaczenia słów: gdy poszczególne litery lub fragmenty utworzą konkretne słowo, np. ‘dra’ i ‘bina’ utworzą słowo, które następnie przemieni się w drabinę. Dzięki temu będziesz mógł dostać się na wyższy poziom. Większość słów tworzy (lub pozwala Ci robić) rzeczy konieczne do posuwania się do przodu.

To tyle na razie: wejdź szybko na WyspaGier.pl i wybierz nowe ulubione gry. Udanej zabawy!