Marzysz o własnym ogrodzie w domu, ale nie lubisz majsterkowania i tworzenia wymyślnych konstrukcji, a hałas może przeszkadzać sąsiadom. Znaleźliśmy rozwiązanie. Wystarczy zainwestować w specjalną ściankę i powstanie wolnostojący ogród, autonomiczne miejsce do uprawy ulubionych roślin.


Ogrodowa Ścianka przeznaczona jest do stosowania zarówno wewnątrz mieszkania, jak i na zewnątrz, np. na balkonie, tarasie czy werandzie. Składa się z 40 oddzielnych komórek do sadzenia (cztery komory w dziesięciu poziomych rzędach) oraz uprawy kwiatów, krzewów i roślin ozdobnych. Ściankę można ustawić pod ścianą albo pośrodku przestrzeni, tak by podzielić pokój na oddzielne strefy. Ogrodowa Ścianka doda życia nawet monotonnemu pomieszczeniu.


Wolnostojąca ścianka jest skonstruowania na tyle funkcjonalnie, że wszystkie rośliny znajdują się w zasięgu naszej ręki. Siatka roślinności zajmuje trzy czwarte struktury, z dołu natomiast jest otwarta półka, na której można ustawić kilka dodatkowych doniczek. Ścianka waży 35 kg, gdy jest pusta, więc nie jest łatwo ją przewrócić. Dobrym pomysłem może być ustawienie takiej konstrukcji pod ścianą, gdy za nią zamieszkują hałaśliwe dzieci.

Rama ścianki została wykonana z drewna klonowego. Dodatkowe funkcje obejmują technologię wilgoci (do równomiernego rozprowadzania wody podczas nawadniania) oraz uchwyty ścienne (w przypadku konieczności zabezpieczenia dla lepszej stabilności). Ściankę można zakupić za bagatela 499,95 dolarów. Dla majsterkowiczów może natomiast stanowić doskonałe źródło inspiracji.