Bezprzewodowy system Phantom jest oferowany w dwóch wersjach: Phantom i Silver Phantom.

To niezależne konstrukcje, z których możemy zbudować zestaw stereo czy kino wielokanałowe.

Otrzymujemy również możliwość budowy systemu wielostrefowego.

Wszystkie głośniki łączą się bezprzewodowo. Maksymalnie współpracuje ze sobą do 24 jednostek. Ich obsługę umożliwia dedykowana aplikacja Spark, którą wyróżnia czytelny, intuicyjny i przyjazny interfejs.

Konstrukcje różnią się mocą wyjściową. Devialet Phantom generuje 750 W. Devialet Silver Phantom zapewnia 3000 W, co przekłada się na wyższy poziom ciśnienia dźwięku (SPL): 105 dB w porównaniu z 99 dB z wersji Phantom.

Obudowa urządzenia wykonana jest z kompozytu będącego połączeniem tworzywa ABS i włókna szklanego. Mimo niewielkiego rozmiaru Devialet Phantom zapewnia szerokie pasmo przenoszenia dźwięku, rozciągające się od 16 Hz do 25 kHz. Urządzenie bez wspomagania dostarcza  mocny, głęboki bas przy praktycznie dowolnym poziomie głośności. To m.in. konsekwencja zastosowania hybrydowej technologii wzmocnienia ADH® oraz układu DSP, który wraz z technologią SAM® pozwala wykorzystać możliwości i potencjał hybrydowego wzmacniacza analogowo-cyfrowego oraz potencjał głośników.

Devialet Phantom oraz Devialet Silver Phantom pojawią się w sprzedaży we wrześniu 2015 r. Cena za podstawowy model wynosi 1690 euro. Wersja Silver to wydatek na poziomie 1990 euro.