Producent elektroniki postanowił ozdobić niektóre ze swoich gadżetów kryształowymi błyskotkami firmy Swarowski. Efektem współpracy jest kolekcja zwana Active Crystals.

To sprzęt przeznaczony w pierwszym rzędzie dla kobiet. W gamie nowych produktów mają się znaleźć słuchawki w czterech wzorach o nazwach Space, Icon, Mirage i Amazone. Pierwsze dwa komplety to modele dopasowane do kształtu ucha, metalowe i różniące się kształtem kryształu. Przewody słuchawek także otrzymały srebrny oplot.

Mirage to model z elastycznym uchwytem na ucho, a wersja Amazone charakteryzuje się najbardziej fantazyjnym kształtem. Uzupełnia go łańcuszek z zapięciem magnetycznym i uchwyt na odtwarzacz MP3. Cała czwórka dysponuje membranami neodymowymi.

Heart Ware i Heart Beat, w kształcie serc, to 1-gigabajtowe pamięci USB w kształcie wisiorków. Dane zapisane wewnątrz mogą być chronione hasłem. Lock In i Lock Out to z kolei ekskluzywne breloki w kształcie kłódek. One także mieszczą po 1 GB danych w pamięciach flash.

Sprzęt ma pokazać się w sprzedaży w październiku. Orientacyjne ceny to około 300 złotych za słuchawki Icon, 350 złotych za słuchawki Space, 400 złotych za Mirage i 500 złotych za Amazone. Cena wszystkich pamięci USB jest identyczna i wynosi 600 złotych.