Tytuł PlayStation All Stars Battle zobowiązuje, specjalnie dla fanów zebrano największe gwiazdy polskiego kina w jednej grze.


Występują:
Bogusław Linda jako Kratos
Cezary Pazura jako Daxter
Wojciech Malajkat jako Ratchet
Jerzy Kryszak jako Clank
Jarosław Boberek jako Nathan Drake
Mirosław Zbrojewicz jako Sweet Tooth
Krzysztof Banaszyk jako Cole McGrath
Wyprodukowane przez SuperBot Entertainment, PlayStation All-Stars Battle Royale to bijatyka dla czterech osób, w której pojawią się postaci i motywy z najpopularniejszych tytułów PlayStation. Gracze wcielą się w takie postacie, jak Kratos, Sweet Tooth, Parappa, Fat Princess, pułkownik Radec, Sly Cooper i wiele innych. Dodatkowo, będą mieli dostęp do wielu popularnych postaci z gier innych wydawców. Dzięki dużej ilości postaci, ataków specjalnych, aren oraz muzyki, PlayStation All-Stars Battle Royale umożliwi graczom walkę w niezwykle bogatym świecie PlayStation.
Bijatyka PlayStation® All Stars Battle Royale - której premiera planowana jest na listopad 2012, będzie  też obsługiwać szereg funkcjonalności PS3:

Cross-Buy - pozwala właścicielom PS3 i PS Vita zakupić grę na jedną platformę, a następnie grać na innej platformie za darmo lub z rabatem. Biorąc pod uwagę, że gry na PS3 i PS Vita są niemal identyczne, Cross-Buy to doskonała rozrywka w korzystnej cenie.

Cross-Play -  pozwala graczom połączyć się nawet z trzema znajomymi i wspólnie cieszyć się rozgrywką sieciową, niezależnie od platformy - PS Vita lub PS3.

Cross-Save - pozwala graczom zapisywać postępy na PS3, a następnie korzystać z nich w biegu na PS Vita i odwrotnie.