Stawiasz na nowoczesne rozwiązania, które możesz dopasować do swoich potrzeb? Zawsze szukałeś pralki, która będzie czymś więcej niż sprzętem AGD? Candy oferuje urządzenia piorące posiadające aplikację simply-Fi wykorzystującą technologię Smart Touch, która pomoże Ci zarządzać domowymi obowiązkami. Poznaj zalety obecności prywatnego asystenta w swoim domu!

Smart Touch to technologia, która umożliwia nadzorowanie pracy pralki i indywidualne dopasowanie jej ustawień do potrzeb użytkownika za pomocą smartfona.

Pozwól o siebie zadbać – Twój prywatny asystent Smart Touch


Nigdy nie wiesz, kiedy należy wyczyścić filtr w pralce? Chcesz, żeby Twoja pralka zawsze była higienicznie czysta? A w razie awarii martwisz się , co może być jej przyczyną? Candy wie jak rozwiązać te problemy. Jeśli chcesz przedłużyć życie swojej pralki, jest już to możliwe z funkcją inteligentnego monitoringu Smart Touch, z którą zadbasz o odpowiednią konserwację i stan techniczny urządzenia. Pralka sama przypomni Ci, kiedy należy wyczyścić filtr lub włączyć program dezynfekujący bęben. Nie musisz też poświęcać zbyt dużo swojej uwagi, by wybrać cykl prania najlepszy dla Twoich ubrań. Z funkcja sterowania głosem Smart Touch nie będzie to już konieczne. Wystarczą 3 kroki, abyś w sposób niezwykle prosty wybrał optymalny program prania. To, co musisz zrobić, to jedynie powiedzieć do swojego smartfona, zbliżonego do pralki, jaki rodzaj tkaniny chcesz wyprać, w jakim jest ona kolorze i określić stopnień zabrudzenia... To wszystko! Resztę Candy zrobi za Ciebie.

Wygoda, prostota i oryginalny design – sprzęt piorący od Candy

Pralki Candy to  niepowtarzalny włoski styl i wygoda wynikająca m.in. z wysoko umieszczonych drzwi i dużego 35-centymetrowego otworu do załadunku ubrań. Sprzęty Candy są przede wszystkim praktyczne i komfortowe dla użytkownika. Szeroka gama dostępnych programów – Aquaplus , Higiena+, EcoMix 20 itp. – i możliwość ich modyfikacji sprawiają, że posiadasz w domu właściwie w pełni spersonalizowane urządzenia dostosowanego do codziennych potrzeb. Czujnik wagi KG Detector w pralkach Candy sprawia, że sprzęt automatycznie dobiera odpowiednią ilość wody, planuje czas prania oraz zużycie energii w zależności od załadunku. W razie potrzeby włącza również dodatkowe płukanie.

Używanie Smart Touch. jest bardzo intuicyjne, a sama aplikacja simply-Fi pozwalająca na sterowanie pralką jest bezpłatna. Dzięki korzystaniu ze Smart Touch szybko zaplanujesz obowiązki domowe, dzięki funkcji opóźnienia startu możesz teraz dokładnie wybrać czas, kiedy pralka ma rozpocząć lub zakończyć pranie.