Posiadanie dużego domu ma swoje niewątpliwe plusy. Właściciele dysponują poddaszem i kotłownią, w których mogą zaaranżować pralnię wraz z suszarnią. W takim przypadku wybór pralki i suszarki wydaje się oczywisty, ponieważ nic nie ogranicza ilości dostępnego miejsca.

W mieszkaniu czasem trudno zmieścić pralkę i suszarkę, które najczęściej stawiamy w kuchni lub łazience. Pralko-suszarka Candy CDB485DN/1-S rozwiązuje ten problem.

Sprawdź, co zyskujesz:

1. Stop wilgoci

Dzięki pralko-suszarce o 1400 obrotach na minutę pranie zostanie zawsze doskonale odwirowane, a suszenie potrwa krótko. W Twoim domu nie będzie więcej wilgoci w łazience lub salonie, a ubrania pozostaną zawsze pachnące i miękkie.

2. Pranie i suszenie z klasą

Nie tylko nowoczesny design, lecz także pranie i suszenie w najwyższej klasie energetycznej A oraz klasie efektywności prania i suszenia A. Zużycie energii elektrycznej na jeden cykl prania i suszenia przy pełnym załadunku wynosi zaledwie 5,11 kWh.

3. Pojemne wnętrze

Pralko-suszarka Candy ma 8 kg załadunku prania i 5 kg suszenia. Dzięki temu szybciej wysuszysz wypraną bieliznę. Dlaczego załadunek suszenia jest mniejszy niż prania? Mniej ubrań w bębnie to efektywniejsze suszenie, ponieważ zostaje zapewniona odpowiednia cyrkulacja ciepłego powietrza.

4. Duży wybór

Aż 16 różnych programów prania pozwoli Ci wyprać każdy typ tkanin od bawełny po delikatne materiały jak wełna, które natychmiast wysuszysz. Dodatkowo możesz opóźnić start pralko-suszarki o 24 godziny.

5. Szybko i bez zagnieceń

Pralko-suszarka dopasowana do Twojego stylu życia? Tak, ponieważ w zależności od tego, ile masz czasu, możesz wybrać pranie w 14, 30, 59 minut. Jeżeli nie lubisz spędzać godzin na prasowaniu, wybierz specjalny program „do prasowania”, a ubrania będą miały mniej zagnieceń.

Sprawdź bogaty wybór urządzeń włoskiej marki Candy do Twojego domu i ciesz się stylem oraz nowoczesną technologią.