Specjalnie dla naszych Klientów, uwzględniając ich prośby, informacje i sugestie, stworzyliśmy od podstaw jako pierwszy internetowy sklep sportowy w Polsce, unikalne, innowacyjne studio fotograficzne pozwalające na przygotowanie profesjonalnych, dynamicznych animacji 360° oraz 3D.

Takie animacje umożliwiają Klientowi dokładne zapoznanie się z interesującym go produktem,  obejrzenie go kawałek po kawałku, z każdej strony. Każdy produkt prezentowany na animacji 3D jest przedstawiony realistycznie, w odpowiednim powiększeniu, z dbałością o szczegóły, których nie widać na normalnym, dwuwymiarowym zdjęciu.

Przykładowe animacje:

1. Czapka

2. Gogle narciarskie/ snowboardowe

3. Kask narciarski/ snowboardowe

Każda animacja pokazuje produkt obracający się o 360°, można ją w dowolnym momencie zatrzymać, aby dokładniej przyjrzeć się konkretnemu ujęciu. Animacje charakteryzują się doskonałą jakością obrazu, prezentują ponadto te walory produktu, które nie są widoczne na zwykłych zdjęciach.

Unikalne, innowacyjne studio fotograficzne, którym dysponujemy, pozwala na pełne zautomatyzowanie procesu wykonywania animacji - dzięki temu możemy zaoferować

doskonałą jakość zdjęć, a co za tym idzie, pełniej i wiarygodniej przedstawić oferowane przez nas produkty. Innowacyjna koncepcja naszych prezentacji polega m.in. na wykorzystaniu  nowoczesnego sprzętu, najnowszej wiedzy z zakresu profesjonalnej fotografii oraz zaangażowaniu specjalistów, by zaprezentować Klientom możliwie najdokładniejszą animację 360°.

Produkty posiadające trójwymiarową animację oznaczyliśmy znaczkiem 3D, ułatwiającym identyfikację. Ponadto Klient ma możliwość wybrania tylko produktów z animacją, poprzez zaznaczenie odpowiedniej opcji wyszukiwania.

Warto podkreślić, że jesteśmy jedynym internetowym sklepem sportowym, który posiada tak zaawansowane technicznie studio fotograficzne i jako jedyny oferujemy swoim Klientom możliwość dokładnego obejrzenia interesujących ich produktów za pomocą interaktywnych animacji.

Przykładowa animacja produktu dostępnego w Asport.pl:

http://www.asport.zdjecia-360.pl/spokey/10/kidice-pink.swf

 

Asport Team

www.asport.pl