Choć żyjemy w XXI wieku to jednak wciąż możemy napotkać wiele utrudnień dla osób niepełnosprawnych. Tak naprawdę świat w XXI wieku w ogóle nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych a w szczególności dla osób niewidomych.

Projektantka Kyle Lechtenberg postanowiła zmienić ten stan rzeczy i zaprojektowała nakładkę na terminale płatnicze dla osób nie widomych tak żeby bez niczyjej pomocy mogli obsługiwać terminale płatnicze. Jest to niezwykłe ułatwienie dla nich, gdyż coraz częściej karta płatnicza wypiera tradycyjne banknoty a tym samym osoby niewidome musiały mieć bardzo duże zaufanie do osób które pomagały im używać terminalu płatniczego. Rozwiązanie okazało się bardzo proste jest to zwykłe a przy tym ''niezwykły'' kawałek metalu na którym ''wygrawerowano'' napisy w języku braillea. Jest to projekt ''trendy'', gdyż nie tylko pozwoli osobom niewidomym dokonywać z łatwością zakupów za pomocą karty płatniczej ale również poszerzy ich życiowe horyzonty.

Nowe trendy nie tylko mogą się pojawiać w zwykłych projektach ale również w projektowaniu uniwersalnym, którego głównym celem jest ułatwienie a tym samym poszerzenie możliwości oraz przestrzeni życiowej osób które choć są niepełnosprawne to wcale takimi się nie czują.