Nie wszystkie platformy są tym na co wyglądają w „Przemaluj to”, zabawnej grze zręcznościowej.   Na każdym etapie czerwony klocek rusza na poszukiwania klucza: potrzebuje go aby otworzyć drzwi. Przez niektóre platformy można przeskoczyć tylko raz: potem zmienią kolor na kolor klocka i nie będą już przydatne. Klocek może zmienić kolor poprzez stanięcie na wiaderku z farbą. Rób to w odpowiednim właściwym, inaczej nic z tego nie wyjdzie!

Kaktus McCoy 2
Po tym jak Kaktus McCoy znalazł złoty kaktus, okazało się, że jest więcej chętnych na skarb! Dokładnie w momencie, kiedy rozpoczyna się walka o kaktus, nadciąga niszcząca wszystko kolczasta kula. Kaktus McCoy i i nieznany poszukiwacz skarbów muszą uciekać. Poszukiwaczem skarbów okazuje się być Ella Windstorm i razem udają  się na poszukiwanie skarbów. Faktem jest, że w kaktusie ukryta jest mapa. Nagle para zostaje napadnięta przez bandytów i Kaktus McCoy będzie musiał udać się sam w dalsze poszukiwania skarbu, ale z mapą w ręku!

Country Ride to zabawne wyścigi 3D z kategorii gry samochodowe. Wybierz swój samochód, poziom trudności oraz tor i „wykręć” najlepszy czas! To nie do końca jest proste ponieważ nie jesteś jedyny na torze a inni kierowcy są bezlitośni!

Czy masz nieokiełznaną energię oraz dobry refleks? Zatem zagraj w One Button Vania!
Bóg Klaunów wyznaczył dowolnego rycerza, który musi się udać w poszukiwaniu czterech medali. Dzięki nim będzie mógł zlikwidować potwory. Czy poprowadzisz rycerza w kierunku przedmiotów, których będzie potrzebować, aby znaleźć medale? Musisz klikać w odpowiednim momencie tak, aby rycerz przeskoczył na następną platformę: ani za wcześnie ani zbyt późno. Gra nieco nerwowa, ale dająca satysfakcję!

Zagraj w Owocowy Ptak, zabawną grę typu „Zbieraj i Unikaj”! Mały zółty ptaszek jest głodny. Czy pomożesz mu dobrać się do tych wszystkich przepysznych owoców? Pozwól mu lecieć do przodu i uważaj aby nie spadł na kolce!