Gra składa się z minigier, w których Rayman odgrywa właściwie najmniejszą rolę - cała gra skupia się na królikach. Twórcy wymagają od nas takich aktywności, jak: ujeżdżanie ślimaków, jedzenie na czas motyli lub ostrych papryczek chilli, testowanie w biurze głupich pomysłów pod nieobecność szefa albo pranie bielizny w rzece.

Wszystko po to, by uratować świat przed zagładą, grożącą mu ze strony Szalonych Kórlików. Futrzaki nie zrezygnowały bowiem ze swych niecnych planów z pierwszej odsłony serii i w dalszym ciągu pragną przeprowadzić skuteczną inwazję na ziemski glob. Plan musi pokrzyżować im sterowany przez gracza Rayman, bohater popularnej serii platformówek z przełomu XX i XXI wieku.


Dosyć ciężko określić ten tytuł, najbiżej prawdy będę nazwyając RRR2 zespołową grą zręcznościową - czyli party game. Napewno umilą Wam domową imprezę, zastąpią karaoke, rozbawią i rozerwą, odstresują po całości. Jest to jedna z tych wyjątkowych pozycji, nie starzeje się i nie kończy. To po prostu szalone króliki.Grę testowaliśmy dzięki uprzejmości Games World znajdujący się w Centrum handlowym Złote Tarasy. Tel: (022) 876-14-48 i (022) 022 331 60 31