Jeżeli jesteście znudzeni wszechobecnymi Macbookami i poszukujecie oryginalnego notebooka dla siebie mam dla was idealną propozycję.

Dodamy, że mowa o najcieńszym i najlżejszym 14-calowym notebooku na świecie.

To Razor Blade. Designerska, czarna obudowa kryje komputer, który zadowoli graczy, grafików i każdego kto wymaga mocnych parametrów od swojego laptopa.

Bardzo wysoka jakość wykonania, najlepsze materiały i najnowsze technologie to wszystko co znajdziecie na pokładzie Razor Blade.

Najnowsza karta graficzna GeForce GTX, ekran oparty o technologię Intel HD, który przenosi nas w zupełnie inny wymiar gamingu, deklasując popularne konsole czy 16 GB pamięci RAM to jedynie wybrane parametry tego sprzętu.

Pamięć można rozszerzyć do niewyobrażalnych 512 GB. Procesor jest taktowany zegarem o mocy 1600 MHz. Do tego unikalna technologia IGZO, która powoduje, że mamy do czynienia z ekranem, którego nie ma nikt inny i perfekcyjnie dopracowana obudowa z aluminium.

Technologiczny majstersztyk. Pytanie czy w połączeniu z nowym Windows 10 dokona kontrrewolucji na rynku deklasując popularne produkty Apple.

Video: