Klawiatura TextBlade to gadżet, który uzależnia. Detale, które decydują o jakości produktów, dopracowano tu w każdym calu. Proces integracji spacji z resztą urządzenia jest genialny. Możliwość składania klawiatury i umieszczania jej choćby w portfelu powoduje, że mamy pewność, że jest to jeden z najważniejszych gadżetów tego roku.

Aby zrozumieć, jaki potencjał kryje się w tym urządzeniu, zachęcamy do zapoznania się z filmem. Dzięki tej klawiaturze możemy w końcu sensownie pracować na naszych smartfonach czy iPadach. Notebook przestaje być potrzebny. Szybkość tworzenia tekstów i poręczność urządzenia zaskakują i oszałamiają.

To najcieńsza i najbardziej innowacyjna klawiatura QWERTY dostępna na rynku. Jeden z najciekawszych i najbardziej praktycznych gadżetów tego roku.

Urządzenie współpracuje z systemami iOS i Android. Łączność odbywa się bezprzewodowo przy pomocy technologii Bluetooth. Gadżet zaskakuje energooszczędnością. 

Unikalna technologia, która powoduje niezwykłą jakość działania urządzenia, została nazwana Maglever.

Absolutna rekomendacja trendu.pl. Must have dla wszystkich gadżeciarzy, ale też zapracowanych biznesmanów czy dziennikarzy.

Video: