Coraz częściej szara, nudna technologia jest kierowana dla kobiet. Vivienne Tam zaprojektowała dla Nas piękne laptopy z kwiatuszkami i motylkami. Teraz przyszedł czas na telefony komórkowe. Samsung Diva S7070 skierowano do Pań, które cenią elegancję i luksus. Perłowa obudowa telefonu została w specjalny sposób wytłaczana, przypominając delikatne pikowanie. Nadaje to stylowego, kobiecego charakteru. Oprócz ciekawego wyglądu ma również szereg funkcji przygotowanych specjalnie z myślą o kobietach.
Samsung Diva S7070 ma 2.8-calowym dotykowy wyświetlaczem, ), aparat 3.2 Mpix z programem do obróbki Beauty Effect. Funkcja ta służy do retuszowania zdjęć w taki sposób, że można je publikować w magazynach mody. Natomiast efekt Lomo nadaje głębi kolorom, tworząc ze zwykłych ujęć artystyczne fotografie.
Telefon również ma slot karty microSD, moduł Bluetooth, a także radio z RDS. Oczywiście nie zabraknie szybkiego dostępu do serwisów społecznościowych, jak: Facebook, MySpace i Twitter. Wyskakujące powiadomienia umożliwiają śledzenie na bieżąco aktualnych wpisów w ulubionych serwisach społecznościowych. Za pomocą Samsung Communities możesz w łatwy sposób wstawiać zdjęcia, a nawet równocześnie prowadzić czaty ze wszystkich swoich komunikatorów online.
Jak Wam się podoba telefon?