Chcesz zbudować saunę, ale nie wiesz, od czego zacząć ? Wystarczy, że na początek kupisz Sauna Box. Taki samodzielny zestaw do relaksu można ustawić w dowolnym miejscu bez ciężkich prac budowlanych.
Sauna wbudowana jest  w przenośny kontener, który można załadować na przyczepę i zabrać ze sobą na wyprawę, no może niekoniecznie do teściów. Ponieważ jest samodzielnym urządzeniem, można je postawić w każdym wymarzonym miejscu, czy to na podwórku, czy obok domku w lesie.
Sauna Box jest zbudowana wewnątrz kontenera o wymiarach 96 x 96 x 96 cali. Panele słoneczne ustawione na dachu pozwalają na korzystanie z energii słonecznej, zaś wbudowany piec opalany drewnem pozwala na stworzenie wystarczającej temperatury do wypocenia wszystkich stresów dnia.
Wnętrze  wyposażone zostało nawet w  iPod i zestaw stereo z podłączoną gitarą elektryczną, oczywiście tylko na wszelki wypadek, gdy zechce się nam grać na gitarze podczas kąpieli parowej z jakiegoś powodu. Najważniejsze natomiast, że środek został wykonany z czerwonego cedru.
Nie wiem, ile kosztuje wybudowanie sauny w domu, ale Sauna Box konkretnie naruszy konto bankowe niejednej osoby, ponieważ kosztuje bagatela 41.000 dolarów. Ale czegóż nie zrobią miłośnicy saunowania, żeby wypocić się porządnie, a jeszcze posiadać saunę na wyłączność… marzenie.