Po raz pierwszy w historii wkroczycie w świat zwierząt i poznacie ich naturalne otoczenie. Podróżując w głąb dzikich terenów, zmierzycie się z blisko 60 przedstawicielami fauny! Sterowanie odbywać się będzie za pomocą wyświetlanej na ekranie dłoni, pozwalającej na dotykanie, podnoszenie i przenoszenie wszystkiego, co pojawia się w grze, począwszy od lisów i niedźwiedzi, a na drzewach i kwiatach skończywszy. W zależności od sposobu traktowania zwierząt w ich naturalnym środowisku, zaczną się one z Wami oswajać i darzyć Was miłością, bądź też będą przejawiać niechęć. Świetną zabawę zapewnią humorystyczne, a niekiedy dramatyczne sytuacje dotyczące życia podopiecznych na wolności.

W SimAnimals spotkasz mnóstwo przyjaźnie nastawionych zwierząt, jak jelenie, wiewiórki, zające, jeże czy sowy. Nie zabraknie także kilku postaci skłonnych do psot: lisów, szopów praczy, borsuków, wron i niedźwiedzi, które będą przyczyną licznych kłopotów.

Czekają Cię liczne wyzwania, konieczność osiągania wyznaczonych celów oraz niesienia pomocy zwierzętom w potrzebie. Wykonując powierzone zadania, odkryjesz sekrety, odblokujesz nowe obszary lasu i dotrzesz do jedynych w swoim rodzaju obiektów i zwierząt, spośród których część posiada specjalne zdolności. Obowiązuje prawo silniejszego, więc czym prędzej będziesz musiał zorientować się, kto jest dobry, a kto kłopotliwy. Postaraj się pogodzić (lub nie) wszystkich mieszkańców lasu.

W SimAnimals na Wii zaproś do zabawy maksymalnie trzech przyjaciół i udaj się z nimi na poszukiwanie przygód w trybie współpracy. Tętniący życiem dzikich zwierząt las jest wystarczająco duży, aby pomieścić Ciebie i Twoich towarzyszy. SimAnimals jest także dostosowane do specyfiki platformy NintendoDS. Wykorzystaj więc rysik, by poznać dziką fauną i jej środowisko!

Więcej na gamelobby.pl