Zastosowanie inteligentnych opasek


Smartbandy to naprawdę wszechstronne urządzenia. Jeśli szukasz jedynie zegarka, na którym będziesz sprawdzał godzinę – nie ma problemu – smartbandy doskonale sprawdzą się jako tradycyjny czasomierz. Jeśli jednak wymagasz od inteligentnej opaski o wiele więcej, warto, abyś wybrał tę odpowiednią, dostosowaną do Twoich potrzeb. Jak to zrobić? Przede wszystkim zastanów się, do czego Ci posłuży – do pomiaru kroków podczas długich wędrówek po lesie i górach, zliczenia przebiegniętych kilometrów a może do kontrolowania spalonych kalorii na zajęciach fitness. Tym, którym nie uprawiają sportów wodnych, lecz nadal potrzebują dodatkowej motywacji, polecamy smartband R7 MI. Doskonale skontroluje fazy snu, zmierzy puls, ciśnienie i będzie monitorować ilość tlenu we krwi. Poza tym opaska stanie się nowoczesną, modną ozdobą oraz charyzmatycznym dodatkiem do codziennych stylizacji.

Estetyczny gadżet


To, czym warto kierować się przy zakupie inteligentnych opasek sportowych, to także ich wygląd. Dlatego zastanów się jakie kolory lubisz, czy wolisz niebanalną, okrągłą tarczę, czy standardową dla smartbandów, prostokątną lub delikatnie owalną. Pomyśl także o tym, czy będziesz nosił ją z wygodnym sportowym, codziennym, a może eleganckim zestawem. Podpowiadamy, że do szykownych i wyjściowych stylizacji najlepiej sprawdzi się klasyczna, czarna tarcza na pasku w tym samym kolorze. Z kolei ci, którzy uwielbiają barwne akcesoria, nie powinni przejść obojętnie obok smartbandu Y9 MI. To gadżet dostępny w takich kolorach jak czerń, czerwień, granat czy fiolet, a jego uniwersalny design docenią zarówno kobiety, jak i mężczyźni. To funkcjonalne i estetyczne urządzenie doda nawet najbardziej eleganckiej stylizacji powiewu nowoczesności, a w połączeniu z jeansami i t-shirtem stanowić będzie niezastąpiony na co dzień dodatek.

Funkcjonalny smartband


Gdy zadecydowałeś już o wyglądzie inteligentnej opaski sportowej oraz jej przeznaczeniu, przyszedł czas na najważniejszą cechę – funkcjonalność. To w końcu wszechstronne zastosowanie stało się wizytówką tych niewielkich i niepozornych urządzeń i to na nie należy zwrócić największą uwagę. Miłośnikom nowinek technologicznych z pewnością spodobają się takie funkcje jak anti-lost czy sleep monitor. Pierwsza z nich polega na tym, że gdy oddalisz się ze swoim smartbandem od telefonu na 10 metrów, opaska zacznie delikatnie wibrować. To proste, a zarazem ciekawe rozwiązanie zapobiegnie kradzieży telefonu czy zgubieniu go. Druga z funkcji to tak zwany monitor snu, który rano wskaże Ci, jak długo spałeś, jak głęboki miałeś sen, a nawet poinformuje, o której godzinie przebudziłeś się w nocy. Wśród interesujących innowacji znalazły się również takie jak wyświetlanie powiadomień o wiadomościach tekstowych, połączeniach i wielu innych oraz możliwość wykonania zdjęcia smartfonem przy użyciu smartbandu. Sportowcom z pewnością spodobają się takie udogodnienia jak przypominanie o aktywności fizycznej oraz piciu wody, a przede wszystkim krokomierz, ciśnieniomierz czy pulsometr. Dzięki nim sprawdzą, w jakim czasie przeszli określony dystans, zobaczą liczbę spalonych kalorii, a ponadto skontrolują pracę serca, a nawet poziom tlenu we krwi. Jednym z tak wszechstronnych gadżetów jest inteligentna opaska QW18, która oprócz mnóstwa praktycznych funkcji, wyróżnia się awangardowym wyglądem.