Z pewnością kojarzycie produkty sygnowane logo PANTONE. Piszemy o nich dość regularnie. Tą drogą podąża firma STIGA rewitalizując wizerunek paletek do poczciwego PING-PONGA.

Dzięki takim gadżetom zapomniany nieco sport staje się niezwykle atrakcyjny. Któż bowiem, kto kocha piękne gadżety i współczesne trendy, nie chciałby spędzić kilku godzin grając w tenis stołowy przy pomocy designerskich paletek.

To doskonały pomysł na odświeżenie pozostałych dyscyplin. Przeprojektować na nowo gadżety. Tchnąć w nie kolory, dodać modne opakowania, zbudować współczesną legendę.

Design jest szansą na przyciągnięcie do danej dyscypliny sportu nowych odbiorców. STIGA to rozumie. Rozumiał to również STEVE JOBS, który tchnął designerskiego ducha w poczciwe komputery. To właściwy kierunek. Przyszłość i sukces łączą się ze współczesnym wzornictwem. Jeżeli planujecie biznes, pamiętajcie o tej rekomendacji.

Paletki dostępne są w kolorach turkusowym, wapiennym, zielonym i fuksji. Zwróćcie uwagę na niezwykłe opakowanie. Triumf designu nad poczciwą dyscypliną sportu. Produkt roku ?