„Navigator necesse est” – Navigator jest rzeczą konieczną, można w ten sposób sparafrazować stare łacińskie przysłowie. Zegarek SWISS MILITARY HANOWA Navigator to model niezbędnie konieczny mężczyźnie dbającemu o swój wizerunek zgodnie z kanonami najnowszej mody. Swoją popularność zdobył dzięki perfekcyjnemu połączeniu stylistyki, zastosowanym materiałom i co również niezwykle ważne, wykorzystaniu precyzyjnych szwajcarskich mechanizmów, które znane są z tego, że wskazują czas najdokładniej.

Modele SWISS MILITARY HANOWA to z założenia zegarki wojskowe. Projektanci Navigatora podążając za aktualnymi trendami stworzyli produkt posiadający elegancki wygląd, wojskową funkcjonalność i legendarną szwajcarską jakość. Nic dziwnego zatem, że zakładając ten zegarek na rękę natychmiast odczuwa się przyjemność, jaka zwykle pojawia się przy kontakcie z rzeczami pięknymi i wykonanymi ze znawstwem i pasją.

Model Navigator wyposażony został w funkcje chronometru i tachometru, czyli pomiaru czasu i pomiaru prędkości szybko poruszających się obiektów. Nie zabrakło także alarmu, czyli możliwości ustawienia budzika na dowolnie wybraną godzinę. Wodoszczelność i luminescencyjne pokrycie wskazówek i punktów na tarczy ułatwiają odczyt czasu w różnych warunkach terenowych i oświetleniowych.

Zegarek SWISS MILITARY HANOWA Navigator – model wojskowy, który doskonale sprawdza się w świecie biznesu.

Model Navigator oraz pozostałą dostępną kolekcję SWISS MILITARY HANOWA można znaleźć na stronie internetowej www.Watch.pl