Nowy tablet iBOX Hebe to szybkość działania i wygoda przeglądania treści multimedialnych i stron www. A wszystko to w bardzo atrakcyjnej cenie. Oglądaj zdjęcia i filmy. Słuchaj muzyki oraz stacji radiowych na platformie OpenFM. Dziel się wrażeniami z każdego miejsca i o każdej porze.

Tablet iBOX Hebe wyposażony jest w system operacyjny Android 4.2 Jelly Bean i zapewnia dostęp do tysięcy aplikacji: gier, programów i narzędzi gotowych do pobrania z Google Play. Dzięki zainstalowanej platformie OpenFM - największej platformie radiowej w polskim internecie, umożliwia słuchanie ponad 100 stacji radiowych.

iBOX Hebe wyróżnia ciekawy, nowoczesny design. Z ekranem o przekątnej 7,85 cala o rozdzielczości 1024x768 waży zaledwie 354 g i ma wymiary 200x135x9 mm. Wyposażony w 8GB pamięci pozwala przechowywać i łatwo oglądać zdjęcia i filmy, słuchać muzyki, czytać i tworzyć treści. 1GB wydajnej pamięci RAM DDR3 gwarantuje szybkość działania i uruchamiania się aplikacji. Bezprzewodowa łączność dzięki użyciu standardu IEEE 802.11 b/g/n oraz Bluetooth 4.0 pozwala na bardzo szybką i bezpieczną komunikację urządzenia z różnego typu punktami dostępowymi. Długi czas użytkowania urządzenia zapewnia akumulator o pojemności 4000 mAh.

Sugerowana cena detaliczna: 359 PLN

Hebe to kolejny, obok Eos, Helios, Hermes i Zeus, model tabletu w ofercie marki iBOX. Ponownie marka udostępnia sprzęt oferujący wysoką jakość i funkcjonalność w atrakcyjnej cenie.

www.ibox.pl

www.facebook.com/iBOX1