Jestem pewna, że każdy z nas nie raz marzył o idealnej parze butów lub jakiegoś dodatku. Nie mógł zaspokoić jednak swoich marzeń, ponieważ żaden sklep ich nie oferował, a wizyta u szewca czy jubilera nie była warta inwestycji.
Z pomocą takim osobom przychodzi firma Cubify, która już niedługo wypuści pierwszą domową drukarkę 3D. W cenie jednej pary butów Louboutin’a można będzie nabyć domową „fabrykę” wszystkiego, czego zapragniemy (oczywiście w rozmiarach odpowiadających drukarce).
Opracowany przez siebie design będzie można wysyłać przez portal firmy Cubify. Tam zostanie on przekształcony i po 24 godzinach (czas trwania produkcji pary butów) będziemy mierzyć jedyny w swoim rodzaju produkt.
Z pomocą dla tych, którzy nie są obeznani z technologią, przychodzą takie firmy jak Freedom Of Creation. Zajmują się udostępnianiem gotowych projektów na portalu Cubify.
Pomysł naprawdę innowacyjny, szczególnie w czasach, kiedy każdemu zależy na oryginalności. Polecam odwiedzić stronę www.cubify.com i zobaczyć, jakie cuda można uzyskać dzięki takiemu urządzeniu.
http://cnettv.cnet.com/first-hands-cube-3d-home-printer/9742-1_53-50117874.html

Autor: Tina N.