Czy zdarza się, że zapominasz zamknąć drzwi podczas wychodzenia z domu? Masz dosyć noszenia przy sobie kluczy? Obawiasz się tego, że je zgubisz? A może przed wyjściem z domu nie możesz znaleźć kluczy i panicznie ich szukasz? Większość włamań odbywa się w prosty sposób, poprzez otwarte drzwi, których ktoś zapomniał zamknąć.

Zabezpieczyć dom możesz dzięki SimpliSafe Smart Lock. Przemyślany gadżet gwarantuje, że drzwi frontowe zawsze będą zamknięte na klucz, nawet jeżeli zapomniałaś tego zrobić.

SimpliSafe Smart Lock może blokować drzwi od chwili uzbrojenia systemu, albo automatycznie, zaś odblokowuje je w momencie rozbrojenia system. Cały proces odbywa się bez telefonu czy klucza. Masz dostęp do powiadomień, kto i kiedy przychodzi i wychodzi, ale również możliwość nadawania unikalnych kodów dostępu dzieciom, przyjaciołom, kontrahentom oraz innym gościom. Możesz zablokować i odblokować drzwi zdalnie za pomocą aplikacji SimpliSafe.

W chwili, gdy założysz wyjątkowy gadżet do drzwi, nie będziesz musiał martwić się o to, że dom został bez zabezpieczenia. Możesz spokojnie wyjść z domu nawet bez telefonu, ponieważ nie jest on potrzebny do otwierania tego typu zamka.