BEOPLAY to modna linia słuchawek kultowej marki Bang & Olufsen.

Gadżet jest idealnym pomysłem na prezent dla młodych fanów elektronicznych dźwięków, którzy chcą wyróżniać się w tłumie swoich rówieśników.

B&O to celowo skrócona nazwa Bang & Olufsen. Zabieg skrócenia nazwy marki służy osiągnięciu lepszego efektu marketingowego i poszerzeniu oraz odmłodzeniu grupy docelowej dla ekskluzywnej firmy, która słynie z designerskich produktów audio / video.

Słuchawki spodobają się fanom miejskiego lansu, którzy traktują je jako dodatek do ubrań, podkreślający ich muzyczną tożsamość, a także gadżet, który ułatwia komunikację poprzez integrację ze smartfonem.

BEOPLAY H2 są wyposażone w dodatkowy mikrofon, który umożliwia prowadzenie rozmów.
Jakość dźwięku pozostaje na najwyższym, niemal audiofilskim poziomie.

Basy brzmią prawie tak dobrze jak na oldschoolowych imprezach Drum'n'Bass.

Jakość wykończenia i użyte materiały również pozostają na najwyższym poziomie.

Niezwykle lekkie i oferujące zaskakująco wysoką jakość dźwięku słuchawki są dostępne w trzech kolorach. Wybieramy modele silver cloud, feldspar green i carbon blue. Uszy są chronione poprzez niezwykle cienką, jagnięcą skórę, którą wykończono słuchawki. Niemal high-endowy produkt dostępny dla każdego. Jeżeli nie masz koncepcji na prezent dla swojego dziecka nie zastanawiaj się dłużej. Gadżet, który realnie konkuruje z supermodnymi słuchawkami BEATS od Apple i Dr Dre. Rekomendacja trendu.pl