Projektor UO Smart Beam Laser to niezwykle mobilny, cechujący się niewielkimi rozmiarami projektor. Idealny gadżet przeznaczony na spotkania biznesowe. Położony obok smartfonu wygląda naprawdę niepozornie i kompaktowo.

Gadżet dostarcza niezwykle wysokiej jakości obraz. Nie przeszkadzają mu w tym niewielkie wymiary. Tradycyjne projektory przenośne nie dysponują tak imponującymi parametrami. UO Smart Beam to optymalny stosunek wielkości urządzenia i jakości obrazu.

W przeciwieństwie do miniaturowych projektorów konkurencji, UO Smart Beam oferuje rozdzielczość 720p oraz imponujące 60 lumenów jasności.

Modny gadżet biznesowy mierzy nie więcej niż dwa cale. Projektor pracuje przy użyciu diody laserowej i technologii LCOS, która wyświetla obrazy na każdej powierzchni.

UO Smart Beam jest kompatybilny z HDMI i oferuje dostęp do sieci Wi-Fi. Synchronizacja urządzenia z notebookiem czy tabletem jest dziecinnie prosta.

Cena urządzenia waha się w granicach 450 Euro. Jeden z najlepszych gadżetów do wyświetlania obrazów na rynku. Rekomendacja trendu.pl