iPhone Princess Plus, australijskiego projektanta luksusowych produktów i bużuterii, Peter Aloissona, mimo porażającej ceny $176,400, nie jest już najdroższym iPhone'm świata! Został usunięty z pierwszego miejsca przez Amosu Ultimo Diamond iPhone.

W swojej najbardziej ekskluzywnej wersji, nietypowy iPhone zdaje się cały składać z diamentów. Perfekcyjnie wykonany i ozdobiony 1179 sztukami 16.18-karatowych diamentowych krzyształów telefon, jest wykonywany ręcznie przez wykwalifikowanych rzemieślników, przy użyciu najbardziej wyszukanych materiałów. Tylną część obudowy wykonano z 18-karatowego, litego, białego złota. Na samo logo Apple składa sie 61 diamentów. Zestawiajac to z najnowszą, światową technologia wiemy już, dlaczego Amosu Ultimo Diamond iPhone zyskał status ‘World Class".

Nabywca Amosu Ultimo Diamond Iphone otrzyma roczny pakiet International Concierge Service o wdzięcznej nazwie "Uzyskaj dostęp do niedostępnego". Gotowy do pomocy przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku serwis, zaoszczędzi właścicielowi czasu, pieniędzy i nerwów.

Od pierwszych rzędów pokazów mody po najbardziej luksusowe jachty - to wszystko zapewni Ci pakiet VIP Concierge. Ciągle nie zdołaliśmy Tobą wstrząsnąć? Otrzymywana w pakiecie karta "The Luxury Network VIP Privilege", akceptowana przez Lamborghini UK, Bombardier Skyjet International, Sunseeker Yachts, Oliver Sweeney, Holland and Holland, Selfridges and Ascot Horse racing zapewne spowoduje taki wstrząs! Wszystko czego teraz potrzebuję, to $177,300 na zakup tego cacka.

Najdroższy na świecie, diamentowy iPhone - video