16.11.09, ZABRZE, DOM MUZYKI I TAŃCA
17.11.09, ŁÓDŹ, WYTWÓRNIA
18.11.09, WARSZAWA, TORWAR 


Agencja New Music Art Production uprzejmie informuje iż od godziny 10 w środę 2 września rusza sprzedaż biletów kolekcjonerskich na trzy listopadowe koncerty Video Games Live. Bilety te, w cenie 200 zł, dostępne będą za pośrednictwem sklepu Shortcut.pl lub naszej strony internetowej: http://www.newmusicart.pl .


Video Games Live jest nietypowym koncertem zawierającym w sobie muzykę z największych video gier wszech czasów. Pomysłodawcami, a także producentami tego niesamowitego wydarzenia są twórcy gier komputerowych i światowej sławy kompozytorzy - Tommy Tallarico i Jack Wall.

Video Games Live jest unikatowym widowiskiem w dziedzinie rozrywki, podczas którego najlepsze światowe orkiestry i chóry wykonują specjalne aranżacje muzyki z tak kultowych gier jak Tetris, Warcraft, Zelda, Diablo, Call of Duty czy Super Mario Bros. Do tego mamy do czynienia z wizualizacjami gier zsynchronizowanymi ze światłem, efektami specjalnymi, tancerzami oraz graczami on-line!

Jak najlepiej opisać Video Games Live?  Video Games Live to połączenie energii rockowego koncertu z siłą i emocjami muzyki granej przez orkiestrę symfoniczną. Połączone z technologią, interaktywnością, oszałamiającymi wizualizacjami i zabawą jaką mogą dostarczyć tylko gry video.
To także pełna synchronizacja muzyki, wizualizacji i interaktywnej zabawy dla publiczności w każdym wieku i bez względu na to czy grają w gry video czy nie.

WYDARZENIE SPECJALNE (LOBBY): 18:00
OTWARCIE DRZWI SALI KONCERTOWEJ: 19.00
AKT 1 VIDEO GAMES LIVE: 20:00
PRZERWA: 21:00
AKT 2 VIDEO GAMES LIVE: 21.20
MEET AND GREET (PO KONCERCIE): 22.30

Uwaga!
W dniu koncertu zapraszamy na wydarzenie specjalne, o godzinie 18.00, poświęcone grom komputerowym, podczas którego goście na kilkudziesięciu stanowiskach mogą rywalizować w poszczególnych grach. Zwycięzcy stworzą wizualizacje na żywo podczas wieczornego koncertu. 
Ponadto zapraszamy na spotkania z najlepszymi twórcami oraz kompozytorami muzyki do gier video. W programie także konkurs na najlepszy kostium przedstawiający ulubionego bohatera z gier oraz stanowiska i sklepy najważniejszych producentów gier komputerowych na świecie. 


Więcej informacji:
http://www.newmusicart.pl