Z czym kojarzą się Walentynki ? Z miłością, czasem spędzonym tylko we dwoje, romantyczną scenerią? Dla niektórych jednak Walentynki to nie tylko same przyjemności i wyjątkowy dzień spędzony razem z ukochaną osobą, ale również koszmar poszukiwań i walka o jak najlepszy prezent dla drugiej połówki. Co zrobić, by nie oszaleć w ferworze miłosnych zakupów? Oto kilka rad, jak nie dać się zwariować podczas poszukiwań prezentu walentynkowego dla mężczyzny swojego życia.

Po prostu zapytaj! Wydaje się, że to najprostsza droga, aby strzelić w dziesiątkę z odpowiednim prezentem dla swojego wybranka. Ważne jest jednak, by trzymać się tu pewnych zasad: po pierwsze nie bierz go w krzyżowy ogień pytań, bo będzie się czuł osaczony. Po drugie, zrób to w miarę dyskretnie – zadaj, niby przypadkiem, kilka pytań i słuchaj uważnie, co do Ciebie mówi, a na pewno nakieruje cię na odpowiedni prezent.

Jeżeli nie chcesz narazić się na dekonspirację, podpytaj jego kolegów i poproś ich o dyskrecję. Może wyda Ci się to dziwne, ale chłopcy również plotkują i dzielą się ze sobą swoimi marzeniami. Sięgnij również pamięcią wstecz – może przypomni sobie, o czym tak zawzięcie rozmawiał ze swoim najlepszym przyjacielem podczas Waszego ostatniego wspólnego wypadu na miasto.

Zastanów się, jakim typem człowieka jest twój partner. Jakie ma hobby? Jak lubi spędzać wolny czas? Jakie ma poczucie humoru? Czy jest duszą towarzystwa czy raczej unika blasku fleszy. Pomyśl, czy większą frajdę sprawi mu romantyczna kolacja w ekskluzywnej restauracji czy randka w pubie z piwem w ręku. A może uwielbia spędzać czas za miastem na łonie przyrody lub jest typem domatora w kapciach i chciałby spędzić ten czas tylko z Tobą w domowym zaciszu? Ty znasz go najlepiej, więc wybór powinien być prosty, a zebrane informacje powinny Cię naprowadzić, a przynajmniej zawęzić grono poszukiwań walentynkowego prezentu.

W ramach prezentu zorganizuj wspólny wieczór! Wszystko zależy od Twoich umiejętności, jego preferencji oraz odrobiny dobrej woli i zaangażowania. Możecie razem obejrzeć dobry film czy ugotować coś wspólnie na romantyczną kolację. Jeżeli natomiast Twój Partner lubi spędzać czas aktywnie, a zimowa pogoda odstrasza Was od zażycia ruchu na świeżym powietrzu, to zorganizuj mu aktywny wieczór w domu. W tym celu wykorzystać możesz choćby grę Sports Champions™ 2 na PlayStation Move, gdzie będziecie mogli rozruszać się i rywalizować ze sobą w takich dyscyplinach jak boks, golf, kręgle, narciarstwo, łucznictwo i tenis lub taneczno-imprezową grę na PlayStation Move - „DanceStar IMPREZA”. Wspólna rywalizacja taneczna w rytm największych muzycznych hitów to sposób na spędzenie szalonych Walentynek tylko w towarzystwie wybranka Twego serca, a także szansa dla Ciebie, by zauroczyć ukochanego popisem Twoich tanecznych umiejętności.

I nie zapomnij o najważniejszym! Pocałuj go i wyznaj swoje uczucia, a potem obiecaj, że od dziś  Walentynki obchodzicie codziennie.

Poniżej propozycje walentynkowych prezentów dla Twojej drugiej połówki lub przyjaciela od serca!

Dla fana technologii – nowy, lżejszy system PlayStation®3!
Chcesz mu sprawić prawdziwą radość? PlayStation 3 to dla niego wymarzony prezent. Jako centrum domowej rozrywki wprowadzi nową jakość do wspólnego spędzania wolnego czasu we dwoje lub w gronie przyjaciół czy rodziny. PlayStation 3 umożliwia korzystanie z gier, telewizji typu catch-up, filmów, muzyki i innych atrakcji.
Nowy system PS3® dostępny jest w 2 wariantach: z dyskiem twardym o pojemności 500GB w zestawie razem z grą Uncharted 3 Oszustwo Drake'a i Gran Turismo 5 lub w zestawie z grą FIFA 13 oraz z pamięcią flash o pojemności 12GB.

Dla gadżeciarza - PlayStation Vita


PlayStation Vita to idealny gadżet dla Twojego faceta! To rewolucyjne, przenośne urządzenie, które pozwoli mu cieszyć się w każdej chwili najlepszymi grami.

PlayStation Vita to najnowszej generacji przenośny system do gier. Urządzenie łączy w sobie wysoką jakość i grafikę w grach oraz rozbudowane funkcje i opcje społecznościowe. PS Vita pozwala również dzielić się swoimi osiągnięciami z innymi użytkownikami czy grać online.
PS Vita została wyposażona w ekran OLED o przekątnej 5 cali, który zapewnia niesamowitą jakość obrazu. Dzięki intuicyjnym drążkom analogowym PS Vita daje możliwość wygodnego i precyzyjnego operowania w grach zręcznościowych. Rewolucyjne metody sterowania obejmują dotykanie, przechylanie oraz sterowanie głosem. Urządzenie posiada panel multidotykowy z tyłu obudowy oraz dwie kamery - z przodu i z tyłu pozwalające na granie w trybie rozszerzonej rzeczywistości.
Na rynku dostępne są dwa modele PS Vita – z WiFi oraz z WiFi / 3G.

Dla aktywnych - Sports Champions™ 2

Jeżeli Twój chłopak lubi spędzać czas aktywnie to problem walentynkowego prezentu masz z głowy!

Sports Champions™ 2 jest kontynuacją bestsellerowego tytułu na PlayStation Move z zupełnie nowymi, ekscytującymi dyscyplinami. Korzystając z jednego lub dwóch kontrolerów ruchu, będziecie mogli rywalizować ze sobą w takich dyscyplinach jak boks, golf, kręgle, narciarstwo i tenis. Będzie to również okazja do zaimponowania mu trafieniem w dziesiątkę w ulepszonym trybie łucznictwa.

Dla wielbicieli dobrej zabawy - DanceStar IMPREZA

Uwielbiacie razem dobrze się bawić? Taneczno-imprezowa gra na PlayStation Move - „DanceStar IMPREZA”  to gra, która rozkręci każdą imprezę, a także umożliwi Wam przyjemne spędzenie wolnego czasu tylko we dwoje.

Wspólna rywalizacja taneczna w rytm największych muzycznych hitów to sposób na spędzenie szalonych Walentynek tylko w towarzystwie wybranki Twego serca, a także szansa dla Ciebie, by zauroczyć ukochaną popisem Twoich tanecznych umiejętności!
Katalog muzyczny „DanceStar IMPREZA” zawiera 40 największych hitów z historii światowej muzyki i 160 różnych kombinacji choreograficznych. Gra umożliwia zabawę z wykorzystaniem układów tanecznych o różnych stopniach trudności przy takich miłosnych hitach, jak John Paul Young „Love Is In The Air”! Ten sam układ taneczny możecie tańczyć w miłosnym duecie, dzięki funkcji „bitwa” możecie również rozgrać taneczny pojedynek we dwoje lub w trybie „partnerzy” wspólnie pracować na dobry wynik Waszej pary! Twoja dziewczyna będzie zachwycona!

Dla intelektualistów - Bystry Jak…


Twój chłopak lubi pochwalić się swoim wysokim IQ? Będzie zachwycony, gdy będzie mógł zaimponować Ci swoją wiedzą i sprawdzić się z grą Bystry Jak…
Bystry Jak… to 20 unikalnych, wciągających, dotykowych i interaktywnych łamigłówek, dzięki którym sprawdzisz arytmetyczne, logiczne oraz językowe umiejętności Twojego wybranka oraz poznasz jego zmysł obserwacji i dyskretnie sprawdzisz poziom inteligencji swojej Walentynki.