Słuchawki Wesc są przede wszystkim bardzo trendy, Dzięki połączeniu nowoczesnego stylu z retro tworzą one jeden niepowtarzalny wzór na rynku. 
Dostępnych jest siedem modeli słuchawek w wielu wersjach kolorystycznych, mnie najbardziej zainteresowały modele Maraca i AlpHorn, oba posiadają niespotykany w słuchawkach prostokątny kształt, design pozostałych modeli jest wyraźnie inspirowany produktami popularnych producentow takich jak chociażby Koss czy Technics. 

WeSC (We are the Superlative Conspiracy) jest Szwedzką marką szerzej znaną z projektowania świetnie wyglądających ciuchów. Słuchawki szwedzkiej firmy charakteryzuje styl retro, dzięki któremu na pewno wyróżnisz się z tłumu.

To co charakteryzuje słuchawki Wesc to nie tylko świetny design ale przede wszystkim wysoka jakość wykonania i brzmienia.

Zwykle w słuchawkach typu Street jakość dźwięku jest niezadowalająca, jednak w tym wypadku producent dołożył wielu starań do tego by jego sprzęt spisywał się jak najlepiej. Idealnie wyciszone sprawiają, że słuchanie muzyki jest jeszcze większą przyjemnością niż kiedykolwiek. A Wam jak podobają się słuchawki Wesc? Przypadły Wam do gustu?