Rozpoczął się Wielki Konkurs PlayStation 3, organizowany przez Sony Computer Entertainment Polska. Wielbiciele marki zawalczą aż o dziesięć samochodów Citroën DS3 oraz inne atrakcyjne nagrody. Wielki Konkurs PlayStation 3 potrwa do 28 kwietnia 2014.

Wielki Konkurs PS3 wystartował 14 lutego 2014 i potrwa przez 10 kolejnych tygodni, aż do 28 kwietnia 2014. Osoby, które w tym okresie zakupią konsolę PS3 z dyskiem o pojemności 500GB, zarejestrują się na stronie www.WielkiKonkursPS3.pl oraz wykonają zadanie konkursowe, będą walczyć o atrakcyjne nagrody.

Co tydzień przez 10 kolejnych tygodni do wygrania:

samochód marki Citroën DS3

smartfon Sony Xperia Z1™Compact

konsola przenośna PlayStation Vita

7 x rocznych subskrypcji PlayStation Plus (działa na PS4, PS3 i PS Vita)

Zadaniem konkursowym uczestników jest przesłanie zdjęcia, ukazującego, jak bardzo cieszą się z tego, że dzięki PS3 weszli do świata PlayStation, a następnie zaproszenie do tego grona innych graczy za pomocą krótkiego opisu. Oceniane będą kreatywność, poczucie humoru i oryginalność nadsyłanych prac.

Marka PlayStation cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością – mówi Marcin Ziobrowski, Dyrektor Zarządzający w SCE Polska – PS3 jest idealną ofertą dla wszystkich graczy dopiero zaczynających swoją przygodę z konsolami, graczy rodzinnych oraz tych, którzy szukają idealnego urządzenia do gier i multimediów w atrakcyjnej cenie. Mamy nadzieję, że Wielki Konkurs PS3 będzie dodatkową nagrodą dla tych konsumentów, którzy zdecydowali się nam zaufać.

Więcej informacji o Wielkim Konkursie PS3: www.WielkiKonkursPS3.pl