W sieci salonów Time Trend ruszyła wielka wyprzedaż. Lipiec to najlepsza pora, aby za dobrą cenę kupić markowy trendy zegarek.

Wyprzedaż obejmuje modele zarówno męskie jaki i damskie. Praktycznie każda marka oferuje wybrane produkty w promocyjnych cenach, a wśród nich zegarki marki Guess, Lorus, Roccobarocco, Levi’s, Morgan, Seiko, Pulsar.  

Dom mody GUESS został założony w 1981 roku przez braci Paula i Maurica Marciano. Sukces linii odzieżowej sprawił, że już dwa lata później, w 1983 roku wprowadzono pierwszą kolekcję zegarków GUESS . Projektowane w duchu i konwencji popularnych strojów, podobnie jak one, są przygotowane z myślą o młodych ludziach, którzy podążają za aktualnymi trendami w modzie.

MORGAN – to marka ubrań i dodatków. Wywodzi się z Paryża a jej historia sięga 1968 roku. W tej chwili jest obecna w 57 krajach na całym świecie. Dwa razy w roku MORGAN prezentuje nową kolekcję ubrań i dodatków. Jest ona skierowana przede wszystkim do kobiet, które w życiu stawiają na miłość, zmysłowość, pasję.

Niepowtarzalność zegarków Levi’s tkwi w unikalnym połączeniu funkcji zegarka z nowatorskimi trendami nawiązującymi do dżinsów i odzieży. Projektanci marki bawią się przeciwieństwami łącząc modę ulicy z formalnym stylem ubioru, a elegancję z awangardowymi rozwiązaniami. Wszystkie te zabiegi podkreślają silny charakter i tożsamość marki. Kolekcja będzie doskonałym uzupełnieniem stylu dla osób ceniących sobie kreatywność w ubiorze, oryginalność i indywidualizm.

Te i inne marki dostępne obecnie w atrakcyjnych cenach w sieci salonów Time Trend. Zapraszamy!